Sazinieties ar mums

Hoppekids mēbeles tiek ražotas Latvijā un mēs labprāt priecāsimies Jums palīdzēt un atbildēsim uz Jūsu jautājumiem gan telefoniski, gan e-pastā:

Telefona numurs: + 371 26380421

E-pasts: [email protected]


20% atlaide visai Hoppekids produkcijai

Noformējot pasūtījumu, ievadiet zemāk redzamo kodu un saņemiet 20% atlaidi visiem Hoppekids produktiem interneta veikalā www.mammashop.eu

Kods atlaides saņemšanai: hoppekids-lv


Par Hoppekids

Mazliet  vēstures 

Uzņēmums Hoppekids dibināts 1991. gadā, Saldū. Uzņēmuma mēbeļu ražotne jau no pašiem pirmsākumiem darbojas Latvijā, Saldus novadā. Mēs liekam lielu uzsvaru, lai mūsu klienti būtu apmierināti ar tām precēm un pakalpojumiem, ko piedāvājam.

Hoppekids ir pirmais – un joprojām vienīgais – uzņēmums pasaulē, kura ražotajām gultām ir piešķirts Ziemeļu Gulbja Eko sertifikāts, kas nozīmē attiecīgu produktu kvalitāti, ilgtspējību un  pārstrādājamību.

Mūsu produkcija 

Izvēloties Hoppekids produkciju, Jūs iegūsiet augstas kvalitātes dizaina risinājumus bērnu istabas iekārtojumam. Mūsu mēbeles un to aksesuāri atspoguļo krāsu, formu, motīvu un materiālu aktuālās tendences.

Mēbeles ir bāzētas uz moduļiem, tādējādi tās ir daudzfunkcionālas un viegli pielāgojamas augošu bērnu vēlmēm un vajadzībām. Tajā pašā laikā, pastāv iespēja atjaunot vai mainīt dažādus aksesuārus (aizkariņus, spilvenus, tuneļus, torņus u.c.), lai to dizains atbilstu jaunākajām modes tendencēm, bērna vecumam un personībai.

Mēs labprāt palīdzēsim rast labāko risinājumu Jūsu bērnistabas iekārtojumam, piedāvājot gandrīz nebeidzamas mēbeļu kombināciju iespējas. Ar Hoppekids produkciju Jūs varat pārvērst bērnistabu par drošu un fantāzijas piepildītu pasauli, kur Jūsu bērnam augt un attīstīties.

Laipni lūgti Hoppekids pasaulē – pasaulē no sirds un dvēseles!

Uzzināt vairāk par Hoppekids un iepazīties ar visu mūsu produkciju iespējams šeit:

Vairāk iedvesmas un informāciju par mums atradīsiet arī Hoppekids Instagram profilā @hoppekids_official: